Фамідез® PAM 303 

НаявністьПід замовлення
Объем (л)
48 грн.
+380632334509

Кислотний мийний засіб для щоденного та генерального прибирання санвузлів


Використання та витрати засобу

Щоденне прибирання: Розбавити від 20-80 мл на 8 л холодної води (0,25-1%) і протерти поверхню серветкою, або мопом, змоченими розчином. За необхідності збільшити дозування до 400 мл на 8 л холодної води (до 5%). Після нетривалого часу проникнення - промити великою кількістю свіжої води. Використовуйте нерозведений засіб для прибирання туалету і пісуару – нанести під ободом, розтерти щіткою. Очищення поверхні: Використовуйте продукт нерозведеним за допомогою неабразивної губки або тканини. Нанести плями на поверхні, залишити на деякий час для проникнення всередину забруднення. Потім промити водою. Провести тест сумісності матеріалів із засобом на невеликій площі перед роботою. Завжди дотримуйтесь інструкцій постачальників санітарних установок щодо миття і чищення. Може пошкодити поверхні, чутливі до дії кислоти.

Властивості
Сильнокислотний засіб для санітарних приміщень та видалення накипу на основі сульфамінової кислоти. Легко видаляє нашарування вапна і сечі, мильні та жирові відкладення. Регулярне застосування перешкоджає утворенню вапняного нальоту. Висихає без розводів та смуг. Захищає матеріал поверхні. При регулярному застосуванні непотрібне ґрунтовне чищення. Фасування: 1,0 л; 10,0 л.

Зберігання
Засіб зберігають у критих складських провітрюваних приміщеннях осторонь від джерел відкритого вогню, тепла і вологи, запобігаючи безпосередньому впливу сонячного проміння за температури не вище 35°С.

Склад
аПАР < 5%, нПАР < 5%, барвник, органічні кислоти. pH ≈ 1,5.

Заходи безпеки
1. Використовувати гумові рукавички, спецодяг;
2. При попадані на слизову очей чи шкіру – ретельно промити водою;
3. Дотримуватися заходів безпеки при роботі із миючими засобами.

Застосування
Миття і очистка будь-яких водостійких поверхонь. Генеральне прибирання туалетних кімнат, чистка пісуарів, будівельного обладнання, кахельних поверхонь. Легко видаляє найстійкіші залишки вапняку, сечовий камінь, іржу і мінеральні нашарування. Не містить соляної та сірчаної кислот.

Объем (л) 1
  • Justin
  • Делівері
  • Доставка кур'єром по Києву
  • Нічний експрес
  • Інтайм
  • Самовивіз
  • Нова пошта

Відгуки покупців (0)

Похожие товары