Фамідез® ЕКСТРА

НаявністьПід замовлення
Объем (л)
2 800 грн.
+380632334509
  • без фенолу та формальдегіду
  • без запаху
  • не містить запашки


Тип препарату

Фамідез  ЕКСТРА - комбінований концентрат (робочі розчини 0,25-5%) з високою миючою здатністю для дезінфекції та чистки поверхонь та обладнання на основі альдегіду і четвертинної амонієвої солі з натурального кокосового жиру. Зручний у використанні, містить інгібітор корозії. Рецептура засобу максимально гарантує безпеку персоналу, оскільки вона не містить летких альдегідів, таких як формальдегід чи глутаровий альдегід, не має сенсибілізуючої дії, практично без запаху.


Застосування

Дезінфекцію поверхонь здійснюють способом зрошення робочим розчином засобу або способом протирання ганчір’ям, що змочене робочим розчином засобу. При використанні змінних бавовняних чи мікрофібрових насадок (мопів) витрати робочого розчину засобу складають близько 12 мл/м² поверхні. Прибиральний інвентар дезінфікують способом занурення у робочий розчин засобу. Дезінфекцію способом протирання та замочування можна здйснювати у присутності сторонніх осіб та персоналу.


Особливі вказівки


Не приймати всередину. Уникати контакту з очима. Не приймати всередину, уникати контакту з шкірою та очима, місця попадання добре промивати водою. Працювати в захисних рукавицях.


Режими використання

Бактерії (крім Tbc), ВІЛ-інфекція,
гепатити В і С, грип та грибки (кандидоз)

Незначне органічне забрудненняВисоке органічне забруднення

0,25% - 60 хв.
0,50% - 30 хв.
0,75% - 15 хв.

0,25% - 4 год.
0,5% - 60 хв.
1,0% - 30 хв. Tbс 5,0% - 30 хв. Ротавірус 0,5% - 1 хв. Профілактична дезінфекція 0,25% - 60 хв.
0,5% - 30 хв.


Мікробіологія

Фамідез® - високоефективний концентрат проти бактерій (включаючи мікробактерії туберкульозу), вірусів (щодо збудників вірусів гепатитів і СНІДу, рота-вірусів), грибків (щодо грибків роду Candida).


 Області використання

Дезінфекція і миття медичного інвентарю, предметів догляду за хворими, поверхонь усіх типів (підлога, стіни, двері тощо), твердих меблів, приладів, апаратури, устаткування з лакофарбовим, полімерним і гальванічним покриттям, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю тощо, Обробка операційних блоків, зон підвищеного інфекційного ризику.

Склад

100 г засобу містить:
9,5 г гліоксалю;
22,0 г діметилбензилкокос-жирноалкіламонію хлориду


Объем (л) 10
  • Justin
  • Делівері
  • Доставка кур'єром по Києву
  • Нічний експрес
  • Інтайм
  • Самовивіз
  • Нова пошта

Відгуки покупців (0)

Похожие товары