Фамідез® CFU 112L 

НаявністьПід замовлення
Объем (л)
474 грн.
+380632334509
  • Високопінний чистячий засіб для миття для миття технологічних поверхонь
  • Високопінний чистячий засіб для миття технологічного обладнання


Зберігання

Засіб зберігають під замком у критих складських провітрюваних приміщеннях осторонь від джерел відкритого вогню, тепла і вологи, запобігаючи безпосередньому впливу сонячного проміння за температури не вище 35°С.


Застосування

Слаболужний високопінний засіб для миття сильно забруднених поверхонь, підлоги та технологічного обладнання ручним способом. Може використовуватися для миття підлоги, обладнання, полімерної тари, поверхонь з неіржавіючої сталі, поліетилену, поліпропілену, полікарбонату, скла, кераміки у закладах ресторанного господарства, охорони здоров'я різного профілю, клінігових компаніях, на підприємствах фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної, мікробіологічної, харчової та переробної промисловості, підприємствах комунального господарства, на всіх видах транспорту, в учбових та дошкільних закладах, побуті та в інших закладах де потрібно дотримуватися належної гігієни.


Робочі концентрації:

Обладнання, контейнери, апарати та їхні частини 0,05 – 0,2% Поверхні з неіржавіючої сталі, підлога, бруківка, кахель, пластикові поверхні, автоклави і стерилізатори 0,1% Миття конвейєрних лент 0,1 – 0,2% Мішочки для сиру, тканина для сиру 0,2 – 0,3% Маслобійки: додати 50 – 100 г у воду попереднього миття Замочування пляшок у ваннах або баках: 0,1 – 0,2% (замочування приблизно на 20 – 30 хв., потім механічне або ручне миття щіткою і ополіскування водою).Теплі розчини посилюють мийний ефект.


Небезпечно!

H314 - Спричиняє важкі опіки шкіри та уш­кодження очей.
P280 - Користуватися захисними рукавичками та засобами захисту очей/обличчя.
P303 + P361 + P353 – У ВИПАДКУ ПОТРАПЛЯННЯ НА ШКІРУ (або волосся): Негайно зняти весь забруднений одяг. Промити шкіру водою або душем.
P305 + P351 + P338 - У ВИПАДКУ ПОТРАПЛЯННЯ В ОЧІ: обе­режно промити достатньою кількістю води впродовж кількох хвилин, під час промивання зняти контактні лінзи, якщо вони присутні і це легко зробити. Продовжити промивання.
P310 - Негайно звернутися в токсикологічний центр або до лікаря-фахівця /терапевта.


Склад

вода, аПАР 5-15%, нПАР 5-15%, амфотерні ПАР <5%, нітрилотриоцтова кислота <5%, натрію гідроксид <5%.

Объем (л) 5
  • Justin
  • Делівері
  • Доставка кур'єром по Києву
  • Нічний експрес
  • Інтайм
  • Самовивіз
  • Нова пошта

Відгуки покупців (0)

Похожие товары