Фамідез Дезодерм

НаявністьВ наявності
Объем (л)
 • надзвичайно приємний до шкіри
 • без подразнюючих шкіру компонентів
 • з пом'якшуючими та зволожуючими шкіру добавками
 • не містить фенолу, ЧАС і альдегідів


Тип препарату

Фамідез Дезодерм - готовий до використання спиртовий розчин для дезінфекції шкіри тіла та рук шляхом оприскування чи протирання. Завдяки діючим компонентам придатний для проблемної шкіри, містить високоякісні компоненти, що зволожують шкіру та захищають її ліпідний шар. Сумісний з усіма миючими засобами, не містить альдегідів, фенолів, амонієвих сполук.

Фамідез Дезодерм - готовий до використання спиртовий розчин для дезінфекції шкіри тіла, а також для швидкої невеликих поверхонь і виробів в медичній практиці, побуті і на виробництві. Високоефективний антисептик проти ВІРУСІВ, БАКТЕРІЙ ТА ГРИБКІВ

Застосування

Обробку шкіри рук виконують шляхом нанесення  Фамідез  Дезодерму на попередньо очищену шкіру до повного її зволоження безпосередньо дозатором або за допомогою стерильного тампону. Засіб втирають в шкіру до повного зволоження, залишають на час експозиції до повного висихання. Приступати до роботи можна після повного висихання засобу.


Області використання

Дезінфекція шкіри перед хірургічним втручанням (ін’єкції, пункції, біопсії), гігієнічна та хірургічна дезінфекції рук в медичній та стоматологічній практиці, перукарнях, масажних і косметологічних кабінетах і т.п.


Режими використання

Бактерії (вкл. Tbс), віруси (HIV/HBV/НСV/ рота/вакцинія/норо/герпес/грип H5N1/H1N1) та грибки (кандіда).
Гігієнічна дезінфекція рук: ≈ 3 мл засобу втирати в шкіру впродовж 30 с.
Хірургічна дезінфекція рук: ≈ 10 мл засобу порціями по ≈ 3 мл втирати в шкіру впродовж 3 хв.
Суха шкіра: перед пункціями та ін'єкціями - 15 с.; перед пункціями суглобів, порожнин тіла і порожнистих органів, перед оперативними маніпуляціями - 1 хв.
Жирна шкіра: -10 хв.
Вірус гепатиту В: без білкового навантаження - 3 хв., з білковим навантаженням - 5 хв.
Рота-вірус: - 1 хв.

Режим використання при обробці поверхонь:  бактерії (включно з туберкульзом), грибки, віруси (крапельні інфекції вірусної етіології, кишкові інфекції, вірусні інфекції х парентеральним механізмом передачі збудника: гепатити В і С, ВІЛ, грип) - 30 с.

Поверхні протирають серветкою, змоченою засобом, або зрошують ним із рохрахунку не більше 50 мл/кв.м.


Особливі вказівки

Вогненебезпечний. Температура займання: 23,0°С. Тримати далі від відкритого вогню. Не використовувати поблизу джерел запалювання. Не допускати попадання на слизову оболонку чи очі.


Мікробіологія

Дезодерм - високоефективний засіб проти бактерій (включаючи мікробактерії туберкульозу), вірусів (щодо збудників перентеральних вірусних гепатитів та СНІДу), грибків.


Склад

100 г засобу містить:
63,14 г 2-пропанолу
0,115 г 1,3-бутандіолу

Объем (л) 0.33
 • Justin
 • Делівері
 • Доставка кур'єром по Києву
 • Нічний експрес
 • Інтайм
 • Самовивіз
 • Нова пошта

Відгуки покупців (0)

Похожие товары