Фамідез® Комбі 

НаявністьВ наявності
Объем (л)
1 960 грн.
+380632334509
 • туберкулоцид
 • легкий запах
 • безальдегідний засіб з високими мийними властивостями
 • не містить фенолів і альдегідів


Тип препарату

Фамідез® Комбі - комбінований концентрат (робочі розчини 0,05-3%) з високою миючою здатністю на основі бігуанідину і четвертинної амонієвої солі з натурального кокосового жиру для дезінфекції та чистки поверхонь, обладнання та медичних інструментів. Містить інгібітор корозії, практично без запаху, не має сенсибілізуючої дії.


Області використання

Дезінфекція і миття медичного інвентарю, виробів медичного призначення, предметів догляду за хворими, поверхонь усіх типів (підлога, стіни, двері тощо), твердих меблів, приладів, апаратури, устаткування з лакофарбовим, полімерним і гальванічним покриттям, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю тощо. Обробка операційних блоків, зон підвищеного інфекційного ризику.


 Особливі вказівки

Не приймати всередину. Уникати контакту з очима. Місця попадання промивати великою кількістю води. Не використовувати з мийними засобами, що містять аніонні поверхнево-активні речовини


Режими використання

Бактерії (крім Tbc), грибки (Кандіда)


Незначне органічне забруднення
Високе органічне забруднення

0,05% - 60 хв.
0,10% - 30 хв.
0,20% - 15хв.

0,10% - 120 хв.
0,25% - 30 хв.
0,50% - 15 хв.
2,0% - 5хв.
3,0% - 1хв.

Tbс, ВІЛ-інфекція, гепатити В і С,грип 0,25% - 60хв.
0,5% - 30хв.
1,0% - 10хв.

Профілактична дезінфекція 0,10% - 120хв.
0,25% - 30хв.
0,50% - 15хв.
2,0% - 5хв.
3,0% - 1хв.


МІкробіологія

Фамідез® Комбі - високоефективний концентрат проти бактерій (включаючи мікробактерії туберкульозу), вірусів (щодо збудників вірусів гепатитів і СНІДу, рота-вірусів), грибків (щодо грибків роду Candida)


 Застосування

Дезінфекцію поверхонь здійснюють способом зрошення робочим розчином засобу або способом протирання ганчір’ям, що змочене робочим розчином засобу. При використанні змінних бавовняних чи мікрофібрових насадок (мопів) витрати робочого розчину засобу складають близько 12 мл/м² медичного призначення та прибиральний інвентар дезінфікують способом занурення у робочий розчин засобу. Дезінфекцію способом протирання та замочування можна здійснювати у присутності сторонніх осіб та персоналу . Вироби медичного призначення та прибиральний інвентар дезінфікують способом занурення у робочий розчин засобу. Дезінфекцію способом протирання та замочування можна здійснювати у присутності сторонніх осіб та персоналу.


Склад


100 г засобу містить:
16,0 г діметилбензилкокосжирноалкіламонію хлориду
9,6 г кокоспропілендіамін-1,5-бігуанідину діацетату

Объем (л) 5
 • Justin
 • Делівері
 • Доставка кур'єром по Києву
 • Нічний експрес
 • Інтайм
 • Самовивіз
 • Нова пошта

Відгуки покупців (0)

Похожие товары